ubrania i fryzury do the sims 4

ubrania i fryzury do the sims 4

70. Makijaż i moda

Make up style i mody wciąż ewoluują i zmieniają się z każdą dekadą jej tworzenia własnego stylu tworzą technik i odzieży, która odróżnia ją od poprzednich latach. 1970 era nie była inna, być może jest to pierwszy raz, dozwolone kobiet do pracy dla siebie, co nie było wygodne i było.

Mini-maxi spódnice, spódniczki lub gorące spodnie stanowiły część kobiecej szafie i nosiła je, kiedy chce. Wieczorna składała się z góry kantar z wieczornych spodni lub spódnicy maxi. sukienki linii Imperium były bardzo popularne w stylu mini spódnica lub bardziej tradycyjnym kolan (MIDI – długości).

1970 era charakteryzował się prawie wszystko idzie podejście stylach od przylegający do miękkie i kobiece. To był burzliwy okres, w którym zaprotestował feministki z wojny w Wietnamie i Watergate skandalu gorących tematów w mediach wraz z globalnymi obawami zanieczyszczeń. Wydarzenia te zainspirowały projektantów mody zaprojektować krawędzi tnącej, jak i bardziej pocieszających rzeczy.

Moda zmienia się wpływ zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nike, założona w 1972 roku, zanotował dobry start pomimo sportowego szaleństwa nie jest duży, ale buty do biegania stał istotne dodatki do damskiej i męskiej szafy, jak coraz więcej ludzi zaczął biegać. Mężczyźni zaczęli pożyczania odzieży damskiej i zaczął nosić makijaż i stosując jasny lakier na paznokcie. Bluzki, Boas i Slinky koszule stały w rzeczy dla gwiazd w scenach muzycznych i telewizyjnych.

fryzury spopularyzowana przez Farrah Fawcett, były proste i długie, lekko rozchylone na bok ze skrzydłami i potrzebnych godzin z prostowania żelaza, lokówka, myszy i aerozolu. Wszelkie świeżym powietrzu lub sportowiec będzie zniszczyć fryzurę. Jednak perms Afro byli również w rzeczy i potrzebuje jedynie suche powietrze i wybierać je puchem.

Disco stał się popularny i styl mody John Travolta w Saturday Night Fever ogarnęła naród przez burzę i uczynił to exit tak szybko, być może dlatego, że skóra obcisłe spodnie, koszule i buty Slinky platformy były tak niewygodne.

Makijaż był miękki, świeży i naturalny wygląd, a kobiety, które chciały słońce opalone wygląd bez narażenia na szkodliwe promienie słoneczne, wykorzystywane fałszywe garbniki i brązujące. Fundacja została rzadko używane, ale kiedy to nie był proszek stosowany, pozostawiając połysk lub połysk na skórze podczas szminki, pudry i cienie do powiek były naturalne kolory z odrobiną połysku.

Lip liner, tusz do rzęs i oblepione na fundamentach nie posiadają natomiast cienie do powiek, który mienił, wyciszony rumieniec i matowe pomadki były filarami 70-kobieta w podróży.

Artykuł napisany przez: