ubrania justin bieber

ubrania justin bieber

Mam retencji wody

Retencja wody jest jedną z tych rzeczy, które większość ludzi wolałaby zdiagnozować siebie niż iść i zobaczyć się z lekarzem na temat, ale czy wiesz, na co zwrócić uwagę? Powinno być zamiar zobaczyć się z lekarzem i tak, czy jest to coś, co można łatwo poddać się?

W tym artykule będziemy sprawdzić, co jest retencja wody, następnie dowiemy się kilka szybkich sposobów widzenia, jeśli zatrzymywania wody, a na końcu mamy zamiar sprawdzić, czy to jest coś, co można rozwiązać samodzielnie, bez mających kłopoty z lokalnym lekarzem o tym.

Co to jest retencja wody?

retencja wody (zwany także wzdęcia lub więcej jako naukowo obrzęku) jest stanem, w którym korpus zatrzymuje wodę zamiast przepuszczając ją w zwykłych sposobów, tj mocz. zacznie powodować kruchość i obrzęk wokół brzucha i kończyn, takim jak na dłoniach i stopach.

ubrania justin bieber

Skąd wiesz, że masz retencji wody, a nie jakiś inny warunek?

Jednym z najszybszych sposobów do badania retencji wody jest wciśnięcie na kilka sekund w dolnej części swojej goleń. Jeśli zatrzymywania wody to należy zauważyć malutkie wcięcie gdzie byłaś naciskając kciukiem.

Kiedy zdjąć skarpetki zrobić, można zauważyć pierścień w lewo wokół nogi, gdzie była elastyczna? może to być wskazanie retencji wody.

Twoje dłonie będą miały tendencję do pęcznienia, więc jeśli zauważyłeś, że nie można usunąć pierścienie, które można nosić, może to być także oznaką retencji wody.

ubrania justin bieber

Czy zauważyliście, szybki przyrost masy ciała tj sporo funtów w ciągu zaledwie kilku dni? Albo problemy przy próbie rozpakowania pełni swoje spodnie? Ponownie, to możliwe, że masz objawy obrzęku.

Możesz również cierpią z powodu obrzęku późnej ciąży lub jeśli bierzesz estrogenów.

Można leczyć obrzęk sam, lub należy odwiedzić lekarza?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak – w obu przypadkach.

Artykuł napisany przez: