ubrania kraina lodu

ubrania kraina lodu

Wzór cięcia – Opracowanie i rozwój to nie to samo

Co to jest wzór opracowanie?

wykrojami odzieży są wykonane od zera, przy użyciu tylko pomiary ciała oraz zestaw instrukcji, aby utworzyć kształt podstawowy. Proces ten nazywany jest „sporządzanie”. Metoda ta została specjalnie stosowane w odzieży męskiej. Pick up wzór cięcia książki o męskiej i znajdziesz różne metody kreślenia dla standardowych koszule, kurtki i spodnie.

Czym jest rozwój wzór?

Opracowanie obejmuje posiadające wzór (komercyjnego wzór lub jedno z nich sporządzane samodzielnie) i zmienić go w coś innego.

Aby dać przykład:

Masz zwykły dopasowaną spódnicę wzór i chciałby go zmienić na spódnicę maxi z większą serwety, kieszenie i głęboki pasek.

Trzeba by zmienić długość spódnicy, wprowadzić odpowiednią ilość sytości wzoru, tworzyć odpowiedni rodzaj i położenie kieszeni i projektowania głęboki pas. Wszystkie te zmiany pierwotnego kształtu są uważane za zmiany sygnatur.

Dlaczego to jest ważne?

Większość ludzi będzie kupić komercyjną wzór, który odzwierciedla „efekt końcowy” wszystkich wydarzeń, które przeszły do ??stylu. Ale te wzory nie pokazać, jak podstawowy kształt został zmieniony.

Często wzorce handlowe muszą być dostosowane do indywidualnej sylwetki. Zmiany te mogą powodować problemy, ponieważ nie może wiedzieć, jak dostosować wzór.

Innym scenariuszem byłoby, że chcesz zmienić wygląd stylu, takie jak zmiana sylwetki lub dodać kilka fałd.

Istnieją dwa sposoby rozwiązywania tych problemów:

ubrania kraina lodu

1. Za pomocą wzoru handlowej i uzyskać kilka dodatkowych informacji na temat sytuacji sygnatur.

2. Państwo przygotować swój własny wzór według własnych pomiarów ciała, a następnie rozwinąć styl. Jeśli wolisz tę metodę, są szanse, że ubranie będzie pasować lepiej.

Jak trudno jest cięcie wzór?

Sporo ludzi uważa, że ??wzór sporządzania i rozwoju jest trudne i rzemiosło wymaga obliczenia i wiedzę techniczną – dobrze, nie jest to przypadek!

Pragnienie, aby dowiedzieć się tego rzemiosła wymaga jedynie miłość do tworzenia ubrań.

Wzór cięcia i szycia tradycyjnie należą do siebie i dopiero niedawno zostały oddzielone od potrzeb produkcji masowej.

Czy muszę wiedzieć więcej o opracowywaniu wzoru i rozwoju?

To zależy od tego, jak ambitny jesteś – wiedza w tych dwóch obszarach pewnością pozwalają na większą kontrolę w odniesieniu do swoich tworów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wzorów i cięcia wzoru, odwiedź naszą stronę internetową http://www.thepatterncuttingplace.co.uk

Ute Wilde

Wzorzec cięcia Place

http://www.thepatterncuttingplace.co.uk

thepatterncuttingplace@gmail.com

Artykuł napisany przez: