ubrania ciazowe h&m

ubrania ciazowe h&m

Stąd, to ma sens tylko oczekiwać grupę ludzi, aby zrobić to samo w ich kochania / seksualności. I tak, niektóre nie – są one „w BDSM”.

Podobno „my” nie różnią się.

Ale nie może być coś innego. „My” mają takie rzeczy jak fetysze, Skóra „mundury” i symboli energetycznych takich jak bicze.

Rytualne zachowania znów nie różni się od innych sytuacjach energetycznych. Potężny świat biznesu ma swoje własne symbole i rytuały. Spróbuj wprowadzić planszowa spotkanie w dżinsy i T-shirt. Nikt nie wskaże jesteś silny ekonomiczny hotshot. Jednak ubrać ostre, kupić garnitur Armaniego, krawat, telefon komórkowy, attaché-walizkę i Audi czy Porsche i każdy rozpozna Cię jako jeden. Nie różni się od skórzanych spodniach i batem, powiedziałbym.

Jednolita policję (między innymi) jest symbolem władzy, więc jest biały płaszcz lekarza i dżinsy nauczyciela i sweter. Większość członków jakiejkolwiek grupy społecznej powie: „Jeśli chcesz mieć jeden, wygląda jak jeden”. Pokaż swoje kolory. Nie idź do Baseball mecz na sobie strój rybacki (i na pewno nie w barwach klubu, którego nie popieram!).

ubrania ciazowe h&m

Każda grupa społeczna – szczególnie jeśli chodzi o dynamikę energetycznych w ramach tej grupy, ma swoje własne „fetysze” i rytuały. Ponownie, w zachowaniach seksualnych rzeczy nie różnią. W „hotshots moc seksualną” (the BDSM-group) mają swoje własne. W zasadzie, skóra, bicze i mankietów nie różnią się od garnituru od Armaniego, policja-mundurze i czapce baseballowej. Różne w sposobie ich wygląd, ale nie różnią się, jeśli chodzi o funkcjonowanie.

Jeśli powyższe jest wszystko prawda, jest jakaś różnica, jeśli chodzi o „zbieranie nasze tereny bojowe”, czyli „Arena”, gdzie gra zasilanie jest exercized?

Obawiam się, że znów odpowiedź brzmi: nie bardzo. Polityka należą do ich specyficznych „domów”: The Capitol, ratusza, to nazwę.batalie prawne należą sądach. Sport mają swoje areny i stadiony, świat biznesu ma swoje wyżywienie i sale konferencyjne oraz BDSM ma: jego lochy i sypialnia.

Innymi słowy: powiększony Dynamika władzy jest nic nowego, jeśli chodzi o ogólną ludzkich zachowań. I powiększone dynamika zasilane zawsze wymagają ich specyficznego środowiska, ich specyficznych rytuałów, zachowań, żargon, norm i wartości oraz fetysze i rytuały.

Tak, no – „my” nie różnią. Jesteśmy naprawdę bardzo ludzkie.

Artykuł napisany przez: