ubrania robocze allegro

ubrania robocze allegro

Harlequin lub Arlecchino – jego pochodzenia i charakteru

Harlequin, znany również jako Arlecchino i wielu innych formach, w tym: Harleqino, Harlechino, Harlequinus, Arlechino, Arlechin i Arlequi, to postać z rodziny Zanni, maskarady maski z włoskiej komedii – The Commedia Dell ‚Arte , Zanni reprezentacji niższej klasy, zazwyczaj posiadających pozycje w poddaństwie.

Arlekin jest jednym z najmłodszych bohaterów komedii i jedną z najbardziej popularnych w czasie. Geneza nazwy Arlekina, nie jest ostateczne. Jednak nazwa Harlequin jest uważany z francuskiego pochodzenia, z których nazwę sięgają przed 1100 we Francji, Włoch Arlecchino jest sięgają 1593 roku.

ubrania robocze allegro

Harlequin odgrywa rolę wiernego lokaja; jest on także clown, Acrobat, komiks ulga. Wprowadź Harlequin na scenie i wprowadź chwile absurdu i śmiechu. Jest numbskull który ma przebłyski geniuszu, który wyświetla się dowcipem i wdziękiem, a także w intrygi, aby spełnić swoje chciwe tendencje.

W swojej roli posłańca do swego pana iw dążeniu damy lub w wypełnianiu własnej chciwości, wsiada do wszelkiego rodzaju sytuacji i konfliktów. Harlequin jest kameleonem, szczęśliwy, aby ubierać się w strój i udawać żołnierza, sprzedający cacko, lub nosić sukienkę jako kobieta, aby dostać to, czego chce. On jest nieobecny poglądach, do tego stopnia, że ??może być patrząc na krześle, siedzi na, i nie wiedzą, że tam jest. Jego uwagę przyciąga i może być zrobione, tak łatwo, jak u dziecka, więc co on może mieć czym robi – prowadzenie załatwić dla swego pana – jest całkowicie zapomniana na widok ładnej pani, złoto lub żywności. Nie bierze pod uwagę ewentualne konsekwencje i rezultaty swoich działań, co pokazuje ignorancję i naivetĂ ©. W przeciwieństwie do swojego wielkiego potencjału umysły, ciała Arlekina jest zwinny, zwinny i pełen energii i odskoku, wykonując salta, stanie na rękach, cartwheels i wszelkiego rodzaju akrobacji, ciągle w powietrzu, w ruchu.

Artykuł napisany przez: