ubrania termoaktywne

ubrania termoaktywne

Tak się różnimy

To jest rzeczywiście niesamowite zobaczyć ludzi z zewnątrz – przede wszystkim – walka z phenomenum BDSM (erotic giełdowego, jeśli chcesz). Ważne jest jednak, podobnie jak niesamowite zobaczyć, że „społeczność” zdaje się zapominać o oczywistym, jeśli chodzi o wyjaśnianie co to robimy.

Pierwszy tego. Jest różnica pomiędzy „obrony” i „wyjaśniania”. A to samo w sobie jest rytuałem zasilania.

Podczas pracy z pozycji „obronie” strzeleckiej de facto stawia go / się w pozycji słabszego, a poprzez akt obrony, obrońca implicitely zgadza się, że on / ona jest atakowany i – znów implicitely – przyznaje, że nie ma powodu, do tego ataku, bez względu na to, jak daremne tego powodu może być.

ubrania termoaktywne

Coming tworzą „wyjaśniający” (nauczanie i informowanie, jeśli chcesz) pozycję, on / ona, która obrazowo tłumaczy miejsca go / się w zupełnie innej sytuacji: jak równy z równym w elektrowni sytuacji lub – zwłaszcza w nauczaniu-sytuacji – w jeszcze mocniejszy pozycji. Osobiście wolę ten wyjaśniający, pozycji, jeśli chodzi o rozmowy z obcymi o BDSM.

Powrót do tematu pod ręką.

BDSM to nic innego jak jawne (powiększony) postaci power play między ludźmi. I niekoniecznie ograniczają się do seksualności wydania. W rzeczywistości, konotacje seksualne są prawdopodobnie częścią power-instrumentów, partnerów / odtwarzacze mają w BDSM-sytuacji. Dlatego byłoby bardzo pomocne, jeśli jakiekolwiek badania nad BDSM zostanie podjęta Kątem seksualności i do rogu, gdzie należy: socjologii i antropologii – tj nauk ludzkich zachowań i kultur.

ubrania termoaktywne

BDSM nie należy (lub w najlepszym razie tylko częściowo należy) w dziedzinie zdominowanej przez terapeutów, psychologów, psychiatrów i lekarzy.

Dlaczego, można zapytać.

Dynamika zasilane są normalne (i niezbędne) do rasy ludzkiej jako jedzenie, picie, oddychanie i spanie.
Artykuł napisany przez: